Handletteren

Handletteren & de lasercutter – 28/09/2019

Handlettering is de laatste jaren heel erg hip aan het worden. Terecht, het is dan ook een fantastische en laagdrempelige manier om een persoonlijke toets aan wenskaarten, brieven en zoveel meer toe te voegen. Bij handlettering ga je letterlijk letters tekenen, mooi samengebracht in een evenwichtige compositie al dan niet aangevuld met kleine tekeningen.
Sofie van studio bon+jour neemt je mee in de wondere wereld van de letters en leert je om je eigen handschrift om te zetten in een mooi ontwerp. In deze workshop kan je helemaal opgaan in een roze bubbel, waar je je volledig overlevert aan het tekenen van letters. Absolute mindfulness voor creatievelingen!
Je hoeft geen ervaring te hebben. Iedereen kan handletteren! Opgepast handlettering is zeer verslavend 😉

.

In het tweede gedeelte, worden de mooie creaties gedigitaliseerd om uiteindelijk met de lasercutter op hout te vereeuwigen.

.

Datum: 28 september 2019

Uren: van 10u00 tot 13u00

.

Inschrijvingsgeld: 40€/deelnemer (materiaal, tussendoortje en drankje zijn inbegrepen)

.

Vanaf 12 jaar tot en met …

Maximum 15 deelnemers

.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram
YouTube